Kiralık Zhiyun Crane 2 Professional 3-Axis Stabilizer

Profesyonel Gimbal kiralama Günlük 75€

Asistansız sadece film şirketlerine verilir.

Canon ve Sony için  3 Seviyeli follow focus kontrolü

Maksimum Kullanım Yükü: 3.2kg RED ALEXA MİNİ PANASONİC EVA1 SON FS7

Profesyonel gelişkin motorları ile kusursuz Görüntü Sabitleme

OLED Ekran

Tutamak Düğmeleriyle Kamera Kontrolü

6000mAh Pil, 18 Saate kadar Çalışıyor, 2 set pil verilmektedir.

Gimbal ile Sony Fotoğraf Makineleri Seçin

Hızlı Bırakma Kamera Plakası

Kademeli Güç Düşürme Kamerayı Korur

 

Gövdedeki benzeri görülmemiş bir takip odaklama çarkı ile entegre edilen Crane 2, kamera kablosu bağlantısı sayesinde ± 0.02 ° hassasiyetle gerçek eş zamanlı focus kontrolu sağlar, hareket halindeyken nesnenizi her zaman odakta tutabilir, böylece fotoğraf makinenizi daha fonksiyonel bir özelliğe adapte edebilirsiniz.

3.2KG Max.Taşıma kapasitesi

 

Motor torkunda %50 artış ve gürültüyü azaltmada %20'lik bir iyileşme gerçekleştiren 6. Jenerasyon Algoritma Sistemi tarafından güçlendirilen Crane 2, sektör için yeni bir kriter oluşturur. 3.2kg yük taşıma kapasitesi sayesinde, piyasadaki DSLR ve aynasız kamera modelleri rahatlıkla monte edilebilir.

Ani Hassas Tutuş Dengelemesi

 

Tepkime hızında% 100 iyileşme gerçekleştiren öncü 32-bit x 3 yüksek hızlı MCU paralel kontrol teknolojisi ile entegre olan CRANE 2, üstün tutuş dengeleme sistemi ve benzersiz sarsılmaz stabilizasyon performansıyla standart üstü bir performans göstermektedir.

 

Sezgisel OLED Ekran

Sezgisel arayüz tasarımı, bağlantı ayrıntılarını, pil seviyesini, kontrol modunu ve çoklu kamera parametrelerini kolayca tanımlamanıza yardımcı olur ve size her ayrıntıyı tam kontrol edebilmenizi sağlar.

 

Uzun Süreli Görev için 18 Saat Çalışma Zamanı

 

Crane 2 ,üç adet yüksek enerji verimliliği sağlayan 18650 defa şarj edilebilir ve 6000mAh kapasiteli piller ile, 18 saat maksimum çalışma süresine sahiptir .Ayrıca fotoğraf makinenizin pilleri olmadan bile kameranızı eş zamanlı şarj etmenizi sağlar.

 

 

Detaylı Paket Kitleri Detaylar

 

 

Crane 2 standart olarak, çeşitli marka kameralara bağlanacak kamera kontrol kabloları, Alüminyum alaşımlı tripod, EVA taşıma çantası ve stabilizer veya tripoda hızlı kamera kurulumunu sağlayan MANFROTTO bağlantı plakası da dahil olmak üzere kapsamlı bir aksesuar seti ile birlikte gelmektedir.Saniyeler içinde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kiralık Gimbal, Zhiyun Gimbal, Ronin Kiralama DSLR El Gimbali, DSLR Kamera için gimbal, istanbul kamera kiralama, istanbul ekipman kiralama zhiyun stabilizatör kamera sabitleme follow focus özelliği stabilizer kamera sabitleme ekipmanları sarsıntısız çekim küçük ve kusursuz boyutlarıyla her mekanda sarsıntısız çekim özellikleri zhiyun crane 2 kiralama

bilgi@alfavizyon.com        +90 530 548 4030                           Web Tasarım: www.alfavizyon.com